Ubytování & restaurace v Lokti

Penzion Quest
Moderní ubytování ve dvou- až čtyřlůžkových pokojích s výhledem na hrad i na řeku Ohři. Domácí snídaně, vysokorychlostní internet a jako bonus půjčovna kol.

Penzion Modrý Svet
Příjemný rodinný penzion jako stvořený pro pobyty s dětmi. Dvou- až čtyřlůžkové pokoje, společná kuchyňka a vlastní zahrádka s pískovištěm a zahradním domkem.

Penzion ve Skále
Penzion, ve kterém najdete nejen 11 pokojů a plně vybavenou kuchyni s jídelnou, ale také 3 originální společenské místnosti vybudované doslova ve skále.

Penzion Atmosfera
Stylové ubytování přímo na historickém náměstí v Lokti, s útulnými dvou- až čtyřlůžkovými pokoji. A s vlastní restaurací, kde vám připraví skvělé snídaně, obědy i večeře.

Penzion Ulrika
Romanticky laděný penzion se 7 dvoulůžkovými pokoji, velkorysou společenskou místností a úschovnou kol. Součástí penzionu je také přilehlá pizzerie.

Hotel Stein Elbogen
Penzion, kde vás překvapí mimořádně prostorné pokoje, od dvoulůžkových až k apartmánu. Většinou vybavené vlastní kuchyňkou (a v přízemí navíc kavárna).

Hotel Císař Ferdinand
Hotel, jehož součástí je rodinný pivovar Sv. Florián a který vznikl z bývalé sladovny. Najdete v něm komfortní dvoulůžkové pokoje i rodinné apartmány.

Hotel Svatý Florián
Po Císaři Ferdinandovi další z rodiny F&F Hotels Loket. Stojí hned naproti pivovaru a k dispozici jsou hostům jedno-, dvou- a třílůžkové pokoje i apartmány.

Hotel U bílého koně
Do třetice F&F Hotels Loket, tentokrát v romantickém provedení uprostřed historického náměstí. S restaurací a salonkem hojně využívaným při svatbách.

Restaurace

RistorantepizzeriaMarconi
Pizzerie náležející k penzionu Ulrika, kde kromě skvělé pizzy dostanete také těstoviny, saláty a dezerty. Otevřeno každý den od 11.00 do 22.00 hodin.

Pizzeria na Růžku
Menší pizzerie hned za náměstím, které vévodí vlastní nepřehlédnutelná pec. Za pěkného počasí můžete posedět venku na terase.

Restaurace Atmosféra
Příjemná rodinná restaurace přímo na náměstí, se zahrádkou i menším salónkem. Vynikající kuchyně založená na poctivých lokálních surovinách a lásce k vaření.

Restaurace Goethe
Další z restaurací, kterou objevíte na náměstí. Kuchaři se tu soustředí hlavně na klasickou českou kuchyni a nechybí ani dobře vychlazená Plzeň.

Pivovar svatý Florián
Hlavním lákadlem loketského pivovaru je bezpochyby místní pivo (světlá i tmavá jedenáctka a špekové pivo třináctka), ale k zakousnutí tu nabízejí i několik klasických hospodských jídel.